Головна » 2016 » Листопад » 18 » Предметні тижні
22:55
Предметні тижні

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримати інтерес молодших школярів до навчання.

   Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

   У цьому навчальному році він проходив з 14 по 18 листопада.

   У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

   Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення (відповідальна Панкратова Л.П.).

16 листопада кожен з учнів відчув себе справжнім українцем на святі "Ми живемо на рідній Україні" (відповідальна Проскурніна Ю.В.). А 17 листопада класам були видані маршрутні листи, і вони з задоволенням поринули у захоплюючу пошукову гру "Шкільна тропа"!

Завершився тиждень не менш яскраво, у п’ятницю відбулося підбиття підсумків тижня, нагородження переможців. (відповідальна Лізогубова К.С.)

   Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ним радіє успіхові кожного. Для збудження інтересу учителі 1 – 4 класів шукали і знаходили відповідні заходи і форми, завдяки яким не лише привертали увагу школярів до них, але й викликали у дітей здивування.

   Діти із задоволенням провели цей тиждень.

Переглядів: 174 | Додав: femida | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]