ПРОБНЕ ЗНО - 2017

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО  дасть змогу:

·  ознайомитися із процедурою проведення;

·  психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

·  навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;

·  правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

·  отримати результат  з певного предмета тощо.

Сайт ХРЦОЯО – одне з головних джерел інформації про всі особливості ЗНО-2017 http://zno-kharkiv.org.ua

РОЗДІЛ «НОВИНИ»

У розділі «Новини» та на головній сторінці сайту розміщується та  постійно оновлюється актуальна інформація, щодо зовнішнього незалежного оцінювання:

 • нові нормативні документи;
 • анонси подій;
 • нагадування;
 • пам’ятки учасникам ЗНО на кожному етапі процесу тестування тощо.

РОЗДІЛ «ЗНО - 2017»

У розділі «ЗНО-2017» розміщується основна інформація щодо організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Роз’яснення щодо найважливіших організаційних моментів проведення тестування. Поступово на кожному етапі підготовки до ЗНО у даному розділі подається інформація з таких питань:

 • Особливості ЗНО-2017;
 • Календар ЗНО-2017;
 • Реєстрація на ЗНО-2017;
 • Порядок реєстрації на ЗНО-2017;
 • Мережа пунктів реєстрації та пунктів проведення  ЗНО у Полтавській,   Сумській та Харківській областях;
 • Адреси та схеми доїзду до пунктів проведення ЗНО-2017;
 • Як отримати запрошення на ЗНО;
 • Що потрібно і що можна взяти із собою на ЗНО;
 • Де і як отримати результати ЗНО; 

РОЗДІЛ  «НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ»

У розділі можна ознайомитися із нормативними документами України щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році: закони, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України та УЦОЯО щодо термінів проведення та порядку реєстрації на тестування, переліку предметів, з яких проходить зовнішнє незалежне оцінювання, умов участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні та інше. Усі документи з’являються на сайті у день їх офіційного оприлюднення.

РОЗДІЛ «МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК»

У розділі «Методичний порадник» розміщені чинні програми зовнішнього оцінювання, змісту яких будуть відповідати тестові завдання з усіх предметів ЗНО у 2017 році.

Характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, де вказано тривалість тестування, кількість завдань, їх типи, перелік рекомендованої для підготовки літератури.

У розділі розміщено тестові завдання з усіх предметів та відповіді до них, починаючи з 2006 року.

Окремо, для підготовки до ЗНО з історії України, у підрозділі ЗНО-2017, розміщені оновлені додаткові матеріали про історичні персоналії, пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, які обов’язкові для розпізнання учасниками ЗНО з даного предмету

 Це важливо!

Даний банк тестових завдань за всі роки ЗНО можна використовувати для підготовки з конкретного предмета ЗНО, навіть, якщо в якомусь із предметів відбулися зміни. У форматах завдань можна зробити відповідні корективи, керуючись технічними характеристиками тестів.

РОЗДІЛ «КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ»

Як і будь-який сучасний сайт, сайт ХРЦОЯО розширює інформативні можливості за рахунок розміщення на своїй сторінці посилань на інші сайти, які так чи інакше пов’язані з питаннями проведення ЗНО.

Безпосередньо з сайту ХРЦОЯО можна перейти на Інтернет-сторінки Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, департаментів освіти Полтавської, Сумської та Харківської областей; усіх вищих навчальних закладів України.

РОЗДІЛ «ПРОБНЕ ЗНО»

Ефективною формою підготовки до ЗНО є пробне ЗНО. Основна мета його проведення –  ознайомити осіб, які будуть складати ЗНО у 2017 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 Учасники пробного ЗНО будуть працювати в умовах, що точно відтворюють порядок проведення основного тестування. Відтак – усі учасники пробного ЗНО матимуть можливість відчути атмосферу справжнього ЗНО, психологічно адаптуватися до процедури ЗНО, зауважити, які документи необхідно взяти до пункту проведення ЗНО, попрацювати із зошитом, навчитися правильно заповнювати бланки відповідей, розрахувати час, необхідний для виконання завдання та перенесення відповідей у бланки А та Б тощо.

Після проходження пробного ЗНО відразу у пункті його проведення кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями і може визначити свій результат за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

У даному розділі поступово розміщується інформація з таких питань:

 • Про пробне ЗНО-2017;
 • Порядок проведення пробного ЗНО 2017;
 • Інструкція щодо реєстрації на                       пробне ЗНО-2017;
 • Мережа пунктів проведення пробного ЗНО-2017 у Полтавській, Сумській та Харківській областях;
 • Адреси та схеми доїзду до пунктів проведення пробного ЗНО-2017
 • Як і де отримати результати пробного ЗНО-2017

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється виключно на сайті ХРЦОЯО з 10 до 31 січня 2017 р.

01 квітня 2017 – пробне ЗНО з української мови і літератури;

 08 квітня 2017 –  англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія (один предмет на вибір).

Участь у пробному ЗНО є добровільною. Проводиться пробне ЗНО на платній основі

РОЗДІЛ «ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ»

Якщо потрібна відповідь, консультація фахівця ХРЦОЯО із будь-якого питання ЗНО  – існує даний розділ.

Зворотній зв'язок із відвідувачами сайту забезпечується тут:

Можна також написати електронного листа до ХРЦОЯО на офіційну електронну адресу: office@zno-kharkiv.org.ua