Інформація

про Кам’яноярузький навчально-виховний комплекс

Чугуївської районної ради Харківської області


РІК ЗАСНУВАННЯ

Заклад засновано у 1929 році. У 1973 році побудовано приміщення нової школи. З 01.09.2010 року Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кам'яна Яруга Кам'яноярузької сільської ради Чугуївського району Харківської області» реорганізовано в «Кам'яноярузький навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області».


ДИРЕКТОР НВК

Сазонов Сергій Григорович на посаді з 2016 року, за фахом економіст, з правом викладання економіки та інформатики – закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії


КОНТИНГЕНТ УЧНІВ

Дошкільний підрозділ:

І група – 20 вихованців;

ІІ група – 21 вихованець (з 01.09.2017).

Шкільний підрозділ:

школа І ступеня (1-4 класи) - 54 учні (1 клас – 15)

школа ІІ ступеня (5-9 класи) - 68 учнів (9 клас – 15)

школа ІІІ ступеня (10-11 класи) - 13 учнів (11 клас – 6)

Всього: 135.


МОВА НАВЧАННЯ

Російська мова.


ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Учні старшої школи отримують повну загальну середню освіту за універсальним профілем навчання з використанням варіативної складової робочого навчального плану навчально-виховного комплексу, для проведення додаткових занять за вибором у групах з предметів суспільно-гуманітарного та природничо-математичного напрямів.


ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Педагогічних працівників – 27 (спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 7, спеціалістів І кваліфікаційної категорії – 5, спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії – 2). Мають педагогічне звання "Старший учитель" - 3, "Учитель-методист" – 2. Відмінник освіти - 1. У закладі працює соціальний педагог.


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХАРЧУВАННЯМ

100% вихованців та учнів НВК забезпечено гарячим харчуванням, з них 32 – харчуються безкоштовно.
Навчально-виховний комплекс має необхідні приміщення для організації харчування (кухня, зала для обідів на 75 посадкових місць, комора, льох) з технологічним обладнанням.


ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Навчально-виховний комплекс забезпечує учнів та вихованців повною загальною середньою освітою з профільним навчанням у старшій однокомплектній школі (універсальний профіль). Колектив навчально-виховного комплексу працює над педагогічною темою «Виховання успішної соціально-адаптованої особистості, громадянина України в умовах упровадження нових Державних стандартів». На базі навчально-виховного комплексу організовано роботу гуртків спортивного, туристичного та краєзнавчого напрямків. Працює шкільний музей – історично-краєзнавчий. Організовується змістовна навчальна практика (тематичні екскурсії по Харкову та Харківській області, відвідування музеїв, театрів, цирку та н..).


ГУРТКОВА РОБОТА

Працюють гуртки і спортивні секції: гуртки «Юні туристи-краєзнавці», «Народної творчості», «Пішохідний туризм»; секції «Легка атлетика», «Лижні перегони».


ПІДВІЗ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

На 100% забезпечно підвезення учнів та вчителів шкільним автобусом.


МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

У навчально-виховному комплексі функціонує 13 навчальних кабінетів, дошкільний заклад, спортивна зала, спортивний майданчик, тир, бібліотека, (10 тис. примірників художньої літератури). Заклад має 1 комп’ютерний клас на 12 місць, комп'ютери підключено до надійного безпровідного Інтернет-зв’язку (TRIOLAN), 2 мультимедійні проектори, 4 телевізори, музичний центр та 8 комп'ютерів для забезпечення навчального-виховного процесу. Працює офіційний сайт навчально-виховного комплексу.


ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ

2016/2017 навчальний рік:

Досягнення учнів:

12 призерів районних олімпіад, 1 призер конкурсу ім. Т. Шевченка, 1 призер конкурсу ім. П. Яцика, 2 призери районного та 1 призер обласного етапів конкурсу-захисту МАН, 1 призер конкурсу "Книгоманія-2017", переможці районних лижних змагань, 3 місце в районних змаганнях з волейболу серед хлопців, 2 місце у змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства.

Особисті досягнення вчителів:

Переможці обласного фестивалю-огляду освітніх інтернет-ресурсів: Гопанчук Р.Ф., Андрєєв С.С.