Шановні учні, вчителі, батьки!

Вас запрошує шкільна бібліотека!

Рік заснування - 1973.

Графік роботи:

з понеділка по п'ятницю

8.30 - 12.30

Бібліотекар: Махова Наталя Василівна /з 1996 року/

"Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники" Фуллер

У своїй роботі бібліотека керується законодавчо-нормативними документами:

- Законом України "Про бібліотеку та бібліотечну справу"
- Законом України "Про освіту"
- Положенням про шкільну бібліотеку
- Інструкцією про порядок доставки, комплектування та облік літератури.

Основний бібліотечний фонд складає 10160 найменувань.

День вишиванки

19 травня у Всеукраїнський День вишиванки у Кам'яноярузькому НВК у приміщенні історико-краєзнавчого музею бібліотекарем Маховою Н.В. проведено захід "Пам'ятамо традиції наших пращурів", де дівчата продемонстрували свою майстерність з вишивки.

День гідності і свободи

Доленосні події, що відбулися в Україні восени 2004 та на зламі 2013/2014 років, назавжди увійшли в генетичну пам'ять нашого народу, стали підтвердженням того, що українці є сильною, глибоко патріотичною нацією з високим почуттям гідності та незламним духом свободи. Президент України Петро Порошенко підписав укази про щорічне відзначення 21 листопада Дня гідності і свободи. Тому 20 листопада у Кам'яноярузькому НВК прийшов виховний захід "Україна єдина" для учнів 8-10 класів (відповідальна бібліотекар Махова Н.В.).

 

Перший візит до шкільної бібліотеки

Першоласники завітали до бібліотеки

Учні 4 класу "лікують" книги

Свято до Дня української мови та писемності

Новорічні свята

Старий Новий рік супроводжується обрядами щедрування та засівання. 14 січня починається з обряду засівання. Це не жіночих рук справа, дозволяється засівати лише чоловікам. Починають обряд зранку, символічно засіваючи хлібні зерна (як символ життя) і бажаючи господарям щастя, здоров,я, щедрого урожаю. Бібліотекар НВК Махова Н.В. запросила учнів 1-4 класів взяти участь у цьому обряді. Діти дізналися багато нового, цікавого, отримали задоволення, а разом з ним і солодощі.

Пам'яті В.Висоцького

26 січня проведенно годину спілкування з учнями 10-11 класів, присвяченої пам'яті В.С. Висоцького.

Свято рідної мови

21лютого-Міжнародний день рідної мови, який був проголошений у листопаді 1999 року на генеральній конференції ЮНЕСКО і відзначається з метою мовного і культурного різноманіття. Вперше Міжнародний день мови святкувався 21 лютого 2000 року.
Сьогодні в нашому НВК проведено свято до Дня рідної мови.Бібліотекар Махова Н.В. підготувала тематичну виставку, на якій було представлено матеріали про історію мови, відомості про І.Котляревського та Т.Шевченка як основоположників сучасної української літературної мови. Ведучі свята вчитель української мови Смицька Л.І. та бібліотекар Махова Н.В. звернули увагу учнів на постійні зміни, які відбувалися в нашій мові століттями.