Головна » 2017 » Березень » 9 » 203 річниця від дня народження Тараса Шевченка
18:15
203 річниця від дня народження Тараса Шевченка

В  Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета не можна не любити.  У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому  сьогодні твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника. Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

       9 березня 2017 року Україна відзначає 203 річницю  від дня народження Тараса Шевченка. Учителі і учні НВК не могли залишитися осторонь цієї події. З метою вшанування пам’яті Кобзаря у цей день у Кам’яноярузькому НВК було проведено літературний журнал «Жінки у драмі кохання Т.Шевченка» для учнів 8-11 класів (відповідальна вчитель української мови та літератури Смицька Л.І.)

Організовано виставку наукової та художньої літератури "Слово Шевченка не вмре, не поляже»(відповідальна бібліотекар Махова Н.В.)

Проведено заочну екскурсію для старшокласників по місцям, де перебував, де встановлено пам’ятники Великому Кобзареві.

Переглядів: 213 | Додав: femida | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]